Om oss

Adonis er markedsleder innen HR- og lønnssystemer for det maritime markedet.

Møt teamene våre

Camilla Emmerhoff
Konsernsjef
+4740400757camilla.emmerhoff@adonis.no
Per Ove Kviteberg
Salgsdirektør
+4740400759per.ove.kviteberg@adonis.no
Bente Kviteberg
Finansdirektør
+4740400756bente.kviteberg@adonis.no
Erick Meijer
Produktdirektør
+4793432100erick.meijer@adonis.no
Alf-Inge Lindtner
Teknisk direktør
+4753482300alf.inge.lindtner@adonis.no
Martin Kviteberg
Direktør for forretningsutvikling
+4740400758martin.kviteberg@adonis.no
AJ Gutierrez
Prosjektleder
+1 786 473 0154aj.gutierrez@adonis.no
Aepple Venezuela
Prosjektleder
+4753482300aepple.venezuela@adonis.no
Helen Ustjugov
Seniorkonsulent
+4753482300helen.ustych@adonis.no
Janette Zabala Ilunio
Spesialist på forretningssystem
+4753482300janette.ilunio@adonis.no
Martin Kviteberg
Direktør for forretningsutvikling
+4740400758martin.kviteberg@adonis.no
Mikael Sibayan
Regissør Adonis SEA
+63 9175180506michael.sibayan@adonis.no
Natalya Miroshnychenko
Global støttebehandling
+4753482300natalya.miroshnychenko@adonis.no
Nina Kaarby Güntürk
Senior lønnskonsulent
+4753482300nina.gunturk@adonis.no
Randi Blidensol
Leder for prosjekter
+4753482300randi.blidensol@adonis.no
Reidar Jørgensen
Leder for global kontoadministrasjon
+4792227508reidar.jorgensen@adonis.no
Romerske Zelenskyi
Seniorkonsulent
+4753482300roman.zelenskyi@adonis.no
Valentyna Plokhykh
konsulent
+4753482300valentyna.plokhykh@adonis.no
Albert Pap
Teknisk prosjektleder
+4753482300albert.pap@adonis.no
Alf-Inge Lindtner
Teknisk direktør
+4753482300alf.inge.lindtner@adonis.no
Anna Myrosnhnychenko
Senior teknisk konsulent
+4753482300anna.myroshnychenko@adonis.no
Anna Zelenskaya
Konsulent for kundestøtte
+4753482300anna.zelenskaya@adonis.no
Artem Finkelshtein
Senior teknisk konsulent
+4753482300artem.finkelshtein@adonis.no
Arvin John Salandanan
Konsulent for teknisk støtte
+4753482300arvin.john.salandanan@adonis.no
Daria Chebotaieva
Konsulent for kundestøtte
+4753482300daria.chebotaieva@adonis.no
Elena Kostina
Konsulent for kundestøtte
+53482300elena.kostina@adonis.no
Helen Ustjugov
Seniorkonsulent
+4753482300helen.ustych@adonis.no
Janette Zabala Ilunio
Spesialist på forretningssystem
+4753482300janette.ilunio@adonis.no
Julius Marck Velasco
Konsulent for teknisk støtte
+4753482300julius.marck.velasco@adonis.no
Ksenia Markevych
Konsulent for kundestøtte
+4753482300ksenia.markevych@adonis.no
Mila Berbushenko
Assistent for kundestøtte
+4753482300mila.berbushenko@adonis.no
Natalya Miroshnychenko
Global støttebehandling
+4753482300natalya.miroshnychenko@adonis.no
Nina Kaarby Güntürk
Senior lønnskonsulent
+4753482300nina.gunturk@adonis.no
Romerske Zelenskyi
Seniorkonsulent
+4753482300roman.zelenskyi@adonis.no
Tracy Mercado
Senior teknisk konsulent
+4753482300tracy.mercado@adonis.no
Valentyna Plokhykh
konsulent
+4753482300valentyna.plokhykh@adonis.no
Aleksey Sklyarov
Webutvikler
+4753482300aleksey.sklyarov@adonis.no
Aleksander Efimtsev
Senior programmerer
+4753482300alexander.efimtsev@adonis.no
Aleksander Kotkov
Regissør Adonis Soft
+4753482300alexei.kotkov@adonis.no
Aleksander Alexin
Senior programmerer
+4753482300alexey.alexin@adonis.no
Anabelle Fajanel
Systemanalytiker
+4753482300anabekke.fajanel@adonis.no
Dmytro Sych
Senior testkoordinator
+4753482300dmytro.sych@adonis.no
Erick Meijer
Produktdirektør
+4793432100erick.meijer@adonis.no
Eugeniy Vatkov
Senior programmerer
+4753482300eugeniy.vatkov@adonis.no
Hailin Chen
Senior programmerer
+4753482300hailin.chen@adonis.no
Halvard Meijer
Grafisk designer
+4753482300halvard.meijer@adonis.no
Igor Aralov
Senior programmerer
+4753482300igor.aralov@adonis.no
Inna Vatkova
Senior testkoordinator
+4753482300inna.vatkova@adonis.no
Irina Domkiv
Senior testkoordinator
+4753482300irina.domkiv@adonis.no
Ivan Strelkov
Senior programmerer
+4753482300ivan.strelkov@adonis.no
Konstantin Gerasimov
Senior testkoordinator
+4753482300konstantin.gerasimov@adonis.no
Maxim Plotnikov
Webutvikler
+4753482300maxim.plotnikov@adonis.no
Maxim Sjevtsjenko
Manuell QA-tekniker
+4753482300maxim.shevchenko@adonis.no
Oleksandr Dykopavlenko
QA-leder
+4753482300oleksandr.dykopavlenko@adonis.no
Oleksii Lobas
Webutvikler
+4753482300oleksii.lobas@adonis.no
Victoria Karaiko
Teknisk forfatter
+4753482300victoria.karaiko@adonis.no
Vit Vatkov
Senior programmerer
+4753482300vit.vatkov@adonis.no
Jurij Scheglov
Senior testkoordinator
+4753482300yuri.scheglov@adonis.no
Yuri Tarzimanov
Senior programmerer
+4753482300yuri.tarzimanov@adonis.no
Yuriy Birukov
Frigivelsesbehandling
+4753482300yuriy.biryukov@adonis.no
Ørjan Svendsen
Systemanalytiker
+4753482300orjan.svendsen@adonis.no
AJ Gutierrez
Prosjektleder
+1 786 473 0154aj.gutierrez@adonis.no
Alina Savchenko
Salgskoordinator
+4753482300alina.savchenko@adonis.no
Eduardo Marques
Områdeleder, Asia-Pacific
+55 27 99229 1101eduardo.marques@adonis.no
Edvard Hag
Senior Business Consultant
+4753482300edvard.hag@adonis.no
Jon Richardson
Områdeleder, Europa
+44 0 7866 713087jon.richardson@adonis.no
Michael Hackman
Områdesjef, Oseania
+61 419383481michael.hackman@adonis.no
Per Ove Kviteberg
Salgsdirektør
+4740400759per.ove.kviteberg@adonis.no
Reidar Jørgensen
Leder for global kontoadministrasjon
+4792227508reidar.jorgensen@adonis.no
Bertine Kviteberg
Markedssjef
+4753482300bertine.kviteberg@adonis.no
Bente Kviteberg
Finansdirektør
+4740400756bente.kviteberg@adonis.no
Gry Solheim
Regnskapssjef
+4753482300gry.solheim@adonis.no
Marianna Filippova
Regnskapssjef
+4753482300marianna.filippova@adonis.no
Svitlana Kouda
resepsjonist

Vårt team

ledelse
Adonis HRAdonis HR
Camilla Emmerhoff
Konsernsjef
+4740400757camilla.emmerhoff@adonis.no
Per Ove Kviteberg
Salgsdirektør
+4740400759per.ove.kviteberg@adonis.no
Bente Kviteberg
Finansdirektør
+4740400756bente.kviteberg@adonis.no
Erick Meijer
Produktdirektør
+4793432100erick.meijer@adonis.no
Alf-Inge Lindtner
Teknisk direktør
+4753482300alf.inge.lindtner@adonis.no
Martin Kviteberg
Direktør for forretningsutvikling
+4740400758martin.kviteberg@adonis.no
prosjekt
Adonis HRAdonis HR
AJ Gutierrez
Prosjektleder
+1 786 473 0154aj.gutierrez@adonis.no
Aepple Venezuela
Prosjektleder
+4753482300aepple.venezuela@adonis.no
Helen Ustjugov
Seniorkonsulent
+4753482300helen.ustych@adonis.no
Janette Zabala Ilunio
Spesialist på forretningssystem
+4753482300janette.ilunio@adonis.no
Martin Kviteberg
Direktør for forretningsutvikling
+4740400758martin.kviteberg@adonis.no
Mikael Sibayan
Regissør Adonis SEA
+63 9175180506michael.sibayan@adonis.no
Natalya Miroshnychenko
Global støttebehandling
+4753482300natalya.miroshnychenko@adonis.no
Nina Kaarby Güntürk
Senior lønnskonsulent
+4753482300nina.gunturk@adonis.no
Randi Blidensol
Leder for prosjekter
+4753482300randi.blidensol@adonis.no
Reidar Jørgensen
Leder for global kontoadministrasjon
+4792227508reidar.jorgensen@adonis.no
Romerske Zelenskyi
Seniorkonsulent
+4753482300roman.zelenskyi@adonis.no
Valentyna Plokhykh
konsulent
+4753482300valentyna.plokhykh@adonis.no
støtte
Adonis HRAdonis HR
Albert Pap
Teknisk prosjektleder
+4753482300albert.pap@adonis.no
Alf-Inge Lindtner
Teknisk direktør
+4753482300alf.inge.lindtner@adonis.no
Anna Myrosnhnychenko
Senior teknisk konsulent
+4753482300anna.myroshnychenko@adonis.no
Anna Zelenskaya
Konsulent for kundestøtte
+4753482300anna.zelenskaya@adonis.no
Artem Finkelshtein
Senior teknisk konsulent
+4753482300artem.finkelshtein@adonis.no
Arvin John Salandanan
Konsulent for teknisk støtte
+4753482300arvin.john.salandanan@adonis.no
Daria Chebotaieva
Konsulent for kundestøtte
+4753482300daria.chebotaieva@adonis.no
Elena Kostina
Konsulent for kundestøtte
+53482300elena.kostina@adonis.no
Helen Ustjugov
Seniorkonsulent
+4753482300helen.ustych@adonis.no
Janette Zabala Ilunio
Spesialist på forretningssystem
+4753482300janette.ilunio@adonis.no
Julius Marck Velasco
Konsulent for teknisk støtte
+4753482300julius.marck.velasco@adonis.no
Ksenia Markevych
Konsulent for kundestøtte
+4753482300ksenia.markevych@adonis.no
Mila Berbushenko
Assistent for kundestøtte
+4753482300mila.berbushenko@adonis.no
Natalya Miroshnychenko
Global støttebehandling
+4753482300natalya.miroshnychenko@adonis.no
Nina Kaarby Güntürk
Senior lønnskonsulent
+4753482300nina.gunturk@adonis.no
Romerske Zelenskyi
Seniorkonsulent
+4753482300roman.zelenskyi@adonis.no
Tracy Mercado
Senior teknisk konsulent
+4753482300tracy.mercado@adonis.no
Valentyna Plokhykh
konsulent
+4753482300valentyna.plokhykh@adonis.no
utvikling
Adonis HRAdonis HR
Aleksey Sklyarov
Webutvikler
+4753482300aleksey.sklyarov@adonis.no
Aleksander Efimtsev
Senior programmerer
+4753482300alexander.efimtsev@adonis.no
Aleksander Kotkov
Regissør Adonis Soft
+4753482300alexei.kotkov@adonis.no
Aleksander Alexin
Senior programmerer
+4753482300alexey.alexin@adonis.no
Anabelle Fajanel
Systemanalytiker
+4753482300anabekke.fajanel@adonis.no
Dmytro Sych
Senior testkoordinator
+4753482300dmytro.sych@adonis.no
Erick Meijer
Produktdirektør
+4793432100erick.meijer@adonis.no
Eugeniy Vatkov
Senior programmerer
+4753482300eugeniy.vatkov@adonis.no
Hailin Chen
Senior programmerer
+4753482300hailin.chen@adonis.no
Halvard Meijer
Grafisk designer
+4753482300halvard.meijer@adonis.no
Igor Aralov
Senior programmerer
+4753482300igor.aralov@adonis.no
Inna Vatkova
Senior testkoordinator
+4753482300inna.vatkova@adonis.no
Irina Domkiv
Senior testkoordinator
+4753482300irina.domkiv@adonis.no
Ivan Strelkov
Senior programmerer
+4753482300ivan.strelkov@adonis.no
Konstantin Gerasimov
Senior testkoordinator
+4753482300konstantin.gerasimov@adonis.no
Maxim Plotnikov
Webutvikler
+4753482300maxim.plotnikov@adonis.no
Maxim Sjevtsjenko
Manuell QA-tekniker
+4753482300maxim.shevchenko@adonis.no
Oleksandr Dykopavlenko
QA-leder
+4753482300oleksandr.dykopavlenko@adonis.no
Oleksii Lobas
Webutvikler
+4753482300oleksii.lobas@adonis.no
Victoria Karaiko
Teknisk forfatter
+4753482300victoria.karaiko@adonis.no
Vit Vatkov
Senior programmerer
+4753482300vit.vatkov@adonis.no
Jurij Scheglov
Senior testkoordinator
+4753482300yuri.scheglov@adonis.no
Yuri Tarzimanov
Senior programmerer
+4753482300yuri.tarzimanov@adonis.no
Yuriy Birukov
Frigivelsesbehandling
+4753482300yuriy.biryukov@adonis.no
Ørjan Svendsen
Systemanalytiker
+4753482300orjan.svendsen@adonis.no
Salg
Adonis HRAdonis HR
AJ Gutierrez
Prosjektleder
+1 786 473 0154aj.gutierrez@adonis.no
Alina Savchenko
Salgskoordinator
+4753482300alina.savchenko@adonis.no
Eduardo Marques
Områdeleder, Asia-Pacific
+55 27 99229 1101eduardo.marques@adonis.no
Edvard Hag
Senior Business Consultant
+4753482300edvard.hag@adonis.no
Jon Richardson
Områdeleder, Europa
+44 0 7866 713087jon.richardson@adonis.no
Michael Hackman
Områdesjef, Oseania
+61 419383481michael.hackman@adonis.no
Per Ove Kviteberg
Salgsdirektør
+4740400759per.ove.kviteberg@adonis.no
Reidar Jørgensen
Leder for global kontoadministrasjon
+4792227508reidar.jorgensen@adonis.no
finans
Adonis HRAdonis HR
Bente Kviteberg
Finansdirektør
+4740400756bente.kviteberg@adonis.no
Gry Solheim
Regnskapssjef
+4753482300gry.solheim@adonis.no
Marianna Filippova
Regnskapssjef
+4753482300marianna.filippova@adonis.no
Svitlana Kouda
resepsjonist

Alle løsninger

Lorem Ipsum er rett og slett dummy tekst av utskrifts- og typesettingsindustrien. Lorem Ipsum har vært bransjens

Alle løsninger

Lorem Ipsum er rett og slett dummy tekst av utskrifts- og typesettingsindustrien. Lorem Ipsum har vært bransjens

Kunden's tanker

“Ponants planer for vekst krevde oppretting av en robust, skalerbar mannskapsprogramvare som ville være i stand til å påkjenne økt planifisering, overtidsledelse, sertifikatadministrasjon osv.

Dette ga en flott mulighet til å forbedre effektiviteten i Ponants eksisterende mannskapsprosess. Adonis mannskapsløsning har gjort det mulig for Ponant å møte denne utfordringen med en solid programvare, som er i stand til å tilpasse seg spesifikke krav, pålitelige lønningsprosedyrer og robust replikeringsmodul om bord. Den enkle å håndtere programvaren enten for Ponant-sluttbrukere og mannskap selv, er en viktig ressurs for endringsledelse som trengs i skalerbare prosjekter. Ny teknologi brukt av Adonis har gjort det mulig for Ponant å spare tid i den daglige mannskapsledelsen og lønningslisten.

Med svært effektive støttetjenester investerer Adonis i det gode forholdet, som en del av suksesshistorien med Ponant. “

Thomas Verdier Fuentes

Fleet Crewing Director, Ponant

"Adonis er virkelig en one-stop-shop hvor vi har lønn, planlegging, kompetansestyring og mange andre funksjoner i det samme integrerte systemet."

Hanne Buje Jensen

HR Direktør, Fjord Line

"På vegne av teamet mitt og Masters som har vært involvert i prosjektet, vil jeg uttrykke vår takknemlighet for servicen vi har mottatt fra Adonis-teamet under implementeringen for Havila Shipping. Alltid serviceinnstilt, lett forståelig og løsningsorientert."

Kristin Kolgrov

Bemanningsleder, Havila

"Simon Møkster Shipping har vært kunde hos Adonis i mer enn 20 år. Adonis har dyktige og positive medarbeidere som gir utmerket støtte!

Alf Møkster

Finansdirektør Simon Møkster Shipping

"Adonis er en brukervennlig og integrert datahåndteringsløsning for komplekse skips operasjoner. Servicen og støtten er enestående, og vårt partnerskap med Adonis har hatt en stor positiv innvirkning på våre personell- og juridiske samsvarsprosesser.

Gerhard Renger

People Chief Officer, GBA Skip

Siste Nytt og Oppdateringer!

Hos Adonis er vi stolte av å tilby løsninger for bransjens stadig skiftende behov. Vi jobber tett med våre kunder og holder oss i tråd med regulerte krav, og er dedikert til å forbedre produktet vårt fortløpende. Etter hvert som utgivelser og oppdateringer blir gjort tilgjengelige, vil du bli informert ved å abonnere på nyhetsbrevene våre eller besøke nettstedet vårt.

NyheterWebinar: Elektronisk og papirløs prosess for arbeid og hvile

Demonstrasjon av en komplett elektronisk og papirløs prosess for dokumentasjonsprosessen for arbeid og hviletid.

NyheterDirekte demonstrasjon: Adonis HRs elektroniske og papirløse arbeids- og hviletid

Torsdag 10. juni kl 13: 00-13: 45 UTC (09: 00-09: 45 EDT, 15: 00-15: 45 ETC).